3rd Rock from the sun (1996)

Radi se o vanzemaljcima koji su dosli da proucavaju planetu zemlju i njene stanovnike.

Tim se sastoji iz cetvoro ljudi i svaki ima nekakav svoj zadatak. Imane vaznzemaljaca dok borave na planeti zemlji su: Dick, Sally, Harry i Tommy.

Dick je poznat glumac John Lithgow, a i pojavljuju se tokom serije neke poznate licnosti iz filmova, sporta, itd…

Koliko se secam emitovana je serija i na Studiju B.

Da ne prepricavam radnju ove serije, mozda ce ih se neko setiti iz ove slike.

Jel gledao neko ovu seriju. Ima sest sezona sa po nekih 20 epizoda.

Ja sam gledao,serija je bila odlicna.:slight_smile:

hahahaha :smiley: :smiley: :smiley:

Ja se secam :slight_smile:
Imam sve zezone, vrlo lepa i humorna serija :slight_smile:
I ne zavrsava se steriotipicki za posetioce vanzemaljce vec onako kako treba.
Harry je ubedljivo najsmesniji lik

Harry je dobar, ali Dick. :slight_smile:
Uglavnom je glumio u nekim ludackim filmovima, ali eto u komedijama je sjajan. :slight_smile:

Sorry double post, ali vec da ga iskoristim:

Ova epizoda je sjajna. :slight_smile:

serija je ekstra, cekam da se pojave svi prevodi pa tek onda da sednem da je gledam…

ali njihov humor, dovitljivost to samo treba gledati i smejati se a ovo je serija koja se moze gledati vise puta ko i prijatelji i alo alo…

Ja sam poceo da radim na prevodjenju pete sezone, ali nasi su stigli do trece koliko se ja secam.
Odgledao vecinu bez titla…

imas uredjeno prvih 7 epizoda od 5 sezone a ukupno je uradjeno 78 prevoda… a stim d nisu ubacili u opis sezona celu 6 sezonu a ukupno ima 127 epizoda ako se nevaram…

139 epizoda ima koliko ja znam, a i ta informacija moze da se nadje na imdbu.

“3rd Rock from the Sun” (1996)

ma ja sam pogledao koliko je tamo ukupno epizoda upisano u njihov spisak i pogledao 6 sezonu koliko ima i sabrao ali ocigledno da oni nisu neke epizode uveli u svoj spisak… pa je tu nastala greska…

pa da 5 sezona nije do kraja upisana sa epizodama pa me je to zbunilo…

Jedna od najludjih serija koje sam ikada gledao, John Lithgow je izvanredan glumac, iako sam ga bukvalno mrzeo kad sam bio mladji jer je fenomenalno uverljivo glumio negativce i hladnokrvne ubice.Jedno vreme mi je bilo tesko da prihvatim da neko takav moze da bude ovoliko smesan :).

Skoro mi je drug dao sve sezone…serija je fenomenalna… vec sam stigao do zadnje sezone…jedna od mojih omiljenih serija…naravno uvek na prvom mestu je Seinfeld:rock:

Serija se zove Flash Forward. U jednom trenutku na zemlji svi su pali u nesvest na 2 minuta i 17 sekundi. Naravno, u to vreme je poginulo preko 20 miliona ljudi - automobilske nesrece, avioni, i ostala cudesa koja vam padaju na pamet. Sada, dok su bili u “nesvesti” svi su vidjali svoju buducnost 29. Aprila 2010. Skoro svi - neki nisu videli nista, a to je zato sto tad ni nece biti zivi. Sad se formira jedan tim u FBI koji ce istrazivati tu misterioznu pojavu. Serija dosta podseca na Lost, sto zbog spletova, sto zbog glumaca koji se pojavljuju i u ovoj seriji.

Za sad ima samo 1 sezona, preporucujem da odgledate.

Davno sam gledao,obozavao sam je dok sam bio manji,ne secam se na kom programu je bila.Jedna od prvih igranih serija koje sam pratio.

Ima na rts1 nedeljom oko 12h naveče

ovo je otislo u offtopic, ajde modovi sredite malo :slight_smile:

3rd RFTS S05 E18- Dick and Harry Fall Down a Hole (2/3) - YouTube

Ja sam se valjao od smeha kad sam gledao ovo :DDDDD

Ja ovih dana gledam ponovo. Na kraju sam druge sezone. Valjam se! :lol:

Serija je neverovatna. Ja sam pre jedno godinu dana ponovo odgledao skoro sve epizode i jednostavno je genijalno odradjeno. Velika preporuka za sve koji su ziveli ispod kamena do sad :hihi

Mislim da sam prvi put gledao ovu seriju na BK. Zatim su je posle emitovali i na Santosu pre par godina, i napokon sam se skrasio da gledam sve sezone na PC-u.
Dick je definitivno moj favorit :da: