3D Televizori

Nedavno sam otkrio da postoje takozvani Televizori sa ugradjenom opcijom za 3D.

Ja i nisam neki ljubitelj 3Da,gledao sam par filmova u 3D i izgleda mi kao samo mesanje boja po celom ekranu,i nije bas neki kvalitet :D.
Nego video sam Avatar video igra da ima opciju za 3D “…ako vas televizor podrzava 3D…”
Razgledao sam okolo i vidim Samsung,Panasonic i Sony (mozda i jos nekih) Vec imaju televizore sa tim.

E sad, da li postoji to uopste u Srbiji i da li kosta kao jedna kuca?

Pazi.To su svi TV-ovi koji imaju refresh rate 240Hz. Ne verujem da ih ima u Srbiji,a i verujem,da kao sto ti kazes,kostaju kao kuca…
To,sto kazes da su loseg kvaliteta,ako nisi,obavezno idi i gledaj Avatar 3D sa dolby digital 3d-om.Bilo je u Rodi,ne znam da li se jos uvek daje…Iako mi film nije nesto,sama 3D tehnika me je odusevila…

A pa znam za Avatara.
Svi mi samo to i spominju kad govorim da mi se ne svidja 3D.
Ali kao sto moja sestra kaze, Avatar je skoro isto kao i Pokahontas…Samo u svemiru.
Ali ne znam,mozda cu ici da ga gledam,cisto da vidim te 3D efekte.

E,pa, sestra ti je 100% u pravu…:slight_smile:
Veruj mi,efekti su bruka.Vredi samo zbog toga gledati ako nista drugo.Znaci stvarno se iscimas par puta u toku filma i posle imas gadan trip :smiley: Vrh je odradjeno kad tripujes da izlazi iz zidova sale kamenje,znaci bruka je dozivljaj,pogotovo sto je film bas pravljen za 3d

Ja cu morati da gledam Alisu u zemlji cuda u 3d .:slight_smile:

i jos uzmes LSD posle… i horor trip… xD Mislim da je Tven(el on piso) bio na LSD kad je pisao alisu… to je tolko istripovana prica…

Da,koliko god to smesno zvucalo,bice vrlo interesantno,a na osnovu trailer-a se vidi da nije film za decu,tako da,puno ocekujem od ovog filma.
Verovatno cu i ja pogledati ovo u 3d-u.

BTW. Prva utakmica koja je bila prenosena u 3d-u je bio derbi Engleske Manchester United - Arsenal.

Kod nas u Srbiji niti bilo gde na Balkanu jos nema 3d televizora zato sto je ta tehnika ugradjena u televizore koji tek ove godine treba da izadju tj za mesec dva kod nas, e sad koja ce biti cena???

Direktno sa Wikipedije.

“The Chinese manufacturer TCL has developed a 42-inch LCD 3D TV called the TD-42F, which is currently available in China. This model uses a lenticular system and does not require any special glasses. It currently sells for approximately $20,000”
E sad prvo sto mene interesuje ovde je “…does not require any special glasses…” Ove prve 3D televizore koje sam ja spominjao da sam video da postoje zapravo zahtevaju naocare da bi se gledali. Ovo mi zvuci mnogo bolje.

20,000 Dolara = 1,470,000 Dinara…

Ajde da vidimo stvarno ko ce da da million ipo dinara na jedan televizor…
Pa ja za te pare nahranim Afriku (humor).

Pa za ove pare kupis znas kakva kola?! Kupis Audi a4 iz 2008. sta biste pre audi ili TV?:slight_smile:

20 000 dolara pa jesu li oni normalni. Za par godina bice 10 000…
Avatara nisam ni gledao cekam da otvore ovde u budjavom Novom Sadu bioskope pa da odgledam to ko covek. Nadam se da ce pustati uopste u Areni, kad se otvori…

E da ja sam za audi-a. :slight_smile:

20 000 dolara pa jesu li oni normalni. Za par godina bice 10 000…
Avatara nisam ni gledao cekam da otvore ovde u budjavom Novom Sadu bioskope pa da odgledam to ko covek. Nadam se da ce pustati uopste u Areni, kad se otvori…

E da ja sam za audi-a. :slight_smile:

@alexcarina
Ma men ma men :smiley:

Pasce cene samo tako,samo sto to dok dodje kod nas ima svi da spremamo deci dorucak :smiley: mislim,prvo sto to niko nece kupovati,samim tim nikome se nece isplatiti da uvozi…