120Hz gaming na next-gen konzolama: sve 120Hz igre objavljene za PS5 i Series X

Po meni tko ima dobar 4K tv sa HDMI 2.0, uopce ne treba kupovati novi tv samo zbog HDMI 2.1.

Vidimo se za pola godine pa da vidimo koje ce to igre biti 4K sa max detaljima i 120 fps.

1 Like

Neće ih biti.

1 Like

Nazalost da je samo do igara, svi bi realno mogli minimum jos jednu godinu da ostanu na current gen… nista konkretno da vidiku…

tenor

6 Likes

@ph1beropt
Upravo to, totalno su druga vremena kada su igre u pitanju… samo se gleda grafika, a u zadnje vrijeme samo broj fps-a.

Realno gledajuci, na ovoj generaciji konzola ima veliki broj igara koje jos nismo igrali ili zavrsili do kraja…

Danas se vise gleda koji si tabor, koje velicine imas tv ili monitor i koliko fps-a mozes nabiti… Uglavnom zesce sra*e i izvlacenje novca, dodjemo kao krave muzare.

E bar da ima, ja sam sve što me je zanimalo završio(osim tsushime gde sam pri kraju)…

1 Like

Svaka cast :slight_smile:

Ocito sam bio previse subjektivan, ja ne stizem bas od posla i drugih aktivnosti. Kada igram i to je uglavnom SP a ne MP. Znamo se okupiti u kucnoj atmosferi uz PES ili FIFU, naravno uz meze i pice :grin:

1 Like

I ja igram SP igre, a za okupljanje ti zavidim, jer ne pamtim kada sam poslednji put to doživeo(priceless)…

Ima nas par koji jos uvijek nismo ozenjeni, ali znamo izvuci i ove ozenjene, a oni su tada najsretniji, kao dijete na tuti :grin:

Vidim da si ozenjen i imas djecu :grin:

1 Like

Ima i toga, možda bi sada isterao sve iz kuće :grin:

Ako budete nekad u Sarajevu, otvorena su vam vrata mog doma za igranje, naravno kao i za jelo i pice uz gaming :wink:

7 Likes

Ko jos gleda gamescore, dziss :smiley:

Na PS4 nije relevantan pokazatelj jer su 90% igara koje sam presao bile sa guest naloga, a i Fifa pomaze bas za gamescore.

Pa nije samo on, ima nas dosta ozenjenih sa decom. Nama je noć kada svi polegaju zakon :grinning: pre toga nema nista :grinning::grinning:

2 Likes

Tako i treba. Djeca su jedino sto ostaje iza nas. Ne bjezim od braka i cijenim brak, samo cekam pravu, i cekam, cekam…

3 Likes

Samo ti cekaj :rofl:

2 Likes

Momci, ima nas oženjenih koji smo dobili dozvolu za novu konzolu. Reče žena, ja ću da ti kupim :smiley:
Lakše joj tako da me drži na oku, ne mrdam iz kuće kada imam slobodnog vremena :joy: :joy: :joy:

1 Like

Bolje takva zena nego 3000 eura plata :rofl: